MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtöljer 11334268
nr 1133 4268
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtöljer, Ett par, Ulfåsa, Carl Malmsten (1888-1972), (ej märkta)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 20:21:28
2/10 20:13:47